Životopis

Správně napsaný životopis je velmi důležitým předpokladem získání nového zaměstnání. Možná se Vám to zdá jako maličkost. Životopis pro vás znamená jen to, že napíše na papír svých pár pracovních zkušeností je to. O vašem úspěchu při hledání nové práce rozhoduje právě i to jak vypadá Váš životopis.

Životopis je klíč, který vám otevře dveře do nového zaměstnání!

Životopis je obvykle váš první kontakt s novým zaměstnavatelem a tak ho rozhodně není dobré podceňovat. Právě váš životopis totiž rozhoduje o tom, jestli si Vás nový zaměstnavatel vůbec pozve na první pohovor. Pokud ho Váš životopis již na první pohled nezaujme, tak je pravděpodobné že s vámi ani nebude ztrácet čas při přijímacím pohovoru.

Jak napsat životopis správně?

Jak napsat životopis správně?

Životopis musí zaujmout, nesmíte podcenit přípravu!

Představte si svého nového šéfa, kterému na stole právě přistálo dvacet životopisů od potenciálních uchazečů o práci. Je jasné, že na základě těchto životopisů si bude vybírat 3 – 5 zájemců, které si pak pozve na pohovor a z nich si bude vybírat. Pokud ho Váš životopis nezaujme tak, tak jste prohráli a můžete si novou práci hledat dál. Pokud ale Váš životopis bude na první pohled říkat „Pozor tohle je ten správný kandidát na novou pozici“ máte už napůl vyhráno. Je jasné, že životopis vám novou práci nezařídí, ale může k ní hodně pomoci.

Jak napsat životopis?

Aby se vám povedlo napsat životopis správně, připravili jsme pro Vás několik rad, návodů a také vzor pro životopis ke stažení. Můžete si tak snadno a rychle vyrobit životopis, který vám pomůže najít novou práci! Na tomto webu na téma životopis najdete informaci o tom jak napsat strukturovaný životopis, jak by měl vypadat motivační dopis, jak napsat životopis v angličtině a několik dalších užitečných tipů a návodů jak na životopis.

Pokud si hledáte novou práci, přejeme vám hodně úspěchů a doufáme, že vám naše rady jak napsat životopis pomohou získat přesně tu práci, o kterou usilujete.