Šablona životopis

Pokud se snažíte napsat svůj životopis a nevíte si rady jak na to, připravili jsme pro vás pomoc. Nejsnadnější cesta pro správný životopis je šablona pro životopis, do které jen stačí, doplní Vaše osobní a kontaktní informace a také dopsat vaše vzdělání a profesní praxi. A máte životopis hotový.

Šablona životopis – kde najít další šablony?

Pokud se vám naše šablona pro životopis nelíbí, můžete si snadno opatřit jinou. Sehnat tu správnou šablonu pro životopis není nic těžkého. Pokud má na svém počítači nainstalovaný program Word, tak se stačí podívat do tohoto programu. Zjistíte, že obsahuje i šablonu pro životopis. Můžete si dokonce vybrat z několika různých vzhledů pro životopis. Další šablonu pro strukturovaný životopis pak můžete získat na některé z webových stránek, které se zabývají tím jak napsat životopis. Pokud hledáte šablonu pro životopis, podívejte se třeba na tuto šablonu.

Vzor strukturovaný životopis 2010

Vzor strukturovaný životopis 2011

Šablona životopis – vzor jedna

Tato šablona pro životopis nabízí klasické rozložení, kde jsou všechny informace přehledně strukturované a vy tak můžete snadno a rychle vytvořit přehledný strukturovaný životopis. Stačí, když do této připravené šablony doplníte svoje informace. Připravenou šablonu si můžete stáhnout v několika různých formátech

Šablona životopis – vzor dva

Další šablona pro životopis, kterou jsme pro Vás připravili, obsahuje hezky graficky připravenou šablonu, který vám dovolí přidat do vašeho životopisu i fotografii. Tato šablona je na rozdíl od obvyklých vzorů pro životopis provedena v decentních barvách a váš životopis tak bude vystupovat ze záplavy jednoduchých životopisů

Šablona životopis – vzor tři

Poslední šablona pro životopis je klasický vzor pro životopis, který obsahuje základní strukturu a umožní vám rychle vyrobit správný životopis. Stačí si do této šablony doplnit všechny potřebné informace, připravit si motivační dopis, kterým doprovodíte svůj životopis, a může jej odeslat svému novému zaměstnavateli.